Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Wyborcza
Nr: 245
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1997
Krzaklewski potwierdził dziennikarzom, że dyskusja była żywa. - Ja też nie jestem całkiem zadowolony z umowy, ale to samo może powiedzieć UW. Taka jest cena kompromisów - mówił Krzaklewski.
W chwili zamykania ,,Gazety'' klub pojechał na mszę odprawianą w rocznicę zamordowania księdza Jerzego Popiełuszki. Potem miał dalej dyskutować nad umową.
em, wz, krzem


Premier Jerzy Buzek, który w piątek późnym wieczorem został odwieziony do kliniki rządowej w Warszawie, czuje się lepiej i opuścił klinikę. Ma ciężką anginę.


CHCIAŁ WYSADZIĆ SZCZECIŃSKI WIEŻOWIEC
Zatrzymany mężczyzna jest podejrzany o rozkręcenie kołnierza rur gazowych w wieżowcu przy ul. Łuczniczej. Gdyby lokatorzy, którzy poczuli gaz, nie zawiadomili pogotowia
Krzaklewski potwierdził dziennikarzom, że dyskusja była żywa. - Ja też nie jestem całkiem zadowolony z umowy, ale to samo może powiedzieć UW. Taka jest cena kompromisów - mówił Krzaklewski. <br>W chwili zamykania ,,Gazety'' klub pojechał na mszę odprawianą w rocznicę zamordowania księdza Jerzego Popiełuszki. Potem miał dalej dyskutować nad umową.<br>&lt;au&gt;em&lt;/au&gt;, &lt;au&gt;wz&lt;/au&gt;, &lt;au&gt;krzem&lt;/au&gt;&lt;/div&gt; <br><br><br>&lt;div type="news"&gt;Premier Jerzy Buzek, który w piątek późnym wieczorem został odwieziony do kliniki rządowej w Warszawie, czuje się lepiej i opuścił klinikę. Ma ciężką anginę.&lt;/div&gt;<br><br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;CHCIAŁ WYSADZIĆ SZCZECIŃSKI WIEŻOWIEC&lt;/tit&gt;<br>&lt;intro&gt;Zatrzymany mężczyzna jest podejrzany o rozkręcenie kołnierza rur gazowych w wieżowcu przy ul. Łuczniczej. Gdyby lokatorzy, którzy poczuli gaz, nie zawiadomili pogotowia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego