Typ tekstu: Książka
Autor: Malik Krystyna Raciborska Maria
Tytuł: Przewodnik po Polsce - cz. 1
Rok: 1997
Danielewicz), a po prawej ośrodki sportów wodnych. Wkrótce pod wiaduktem (ul. Saska) obok osiedla Ateńska (1971-74, T. Koźmiński, L. Dutkowski). Z lewej strony osiedle Międzynarodowa (1968-72, A. Stefanowski). Za ogródkami działkowymi i Kanałem Gocławskim, po prawej osiedle mieszkaniowe Przyczółek Grochowski (1968-74, Z. i O.
Hansenowie) o nowatorskim kształcie. W prawo ul. Ostrobramska prowadząca do drogi na Lublin (trasa 56), Siedlce (trasa 63). Prosto obok osiedla Kinowa do ronda Wiatraczna, gdzie koniec trasy.

14. Trasa N-S (ul. Popiełuszki - ul. Jana PawłaII - ul. Chałubińskiego - al. Niepodległości)

Arteria przelotowa z pn. na pd. łącząca Bielany i Żoliborz z Mokotowem.
Zbud
Danielewicz), a po prawej ośrodki sportów wodnych. Wkrótce pod wiaduktem (ul. Saska) obok osiedla Ateńska (1971-74, T. Koźmiński, L. Dutkowski). Z lewej strony osiedle Międzynarodowa (1968-72, A. Stefanowski). Za ogródkami działkowymi i Kanałem Gocławskim, po prawej osiedle mieszkaniowe Przyczółek Grochowski (1968-74, Z. i O. <br>Hansenowie) o nowatorskim kształcie. W prawo ul. Ostrobramska prowadząca do drogi na Lublin (trasa 56), Siedlce (trasa 63). Prosto obok osiedla Kinowa do ronda Wiatraczna, gdzie koniec trasy. <br><br>&lt;tit&gt;14. Trasa N-S (ul. Popiełuszki - ul. Jana PawłaII - ul. Chałubińskiego - al. Niepodległości)&lt;/&gt;<br><br> Arteria przelotowa z pn. na pd. łącząca Bielany i Żoliborz z Mokotowem. <br>Zbud
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego