Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przegląd Organizacji
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok powstania: 1965
dyrektora handlowego, drugi i trzeci z przeznaczeniem jak przy monicie I.
Wprowadzenie systemu alarmowego dało pozytywne wyniki. Pozwoliło przede wszystkim w porę przeciwdziałać powstającym nieprawidłowościom w kształtowaniu się zapasów magazynowych.
System alarmowy działa przede wszystkim w dwóch kierunkach: produkcyjnym i ekonomicznym. Kierunek produkcyjny występuje na plan wówczas, kiedy zapasy zaczynają kształtować się poniżej minimum a więc może nastąpić zagrożenie produkcji z powodu braku materiałowego. Kierunek ekonomiczny natomiast - kiedy rośnie ponad normatyw, co w efekcie prawie zawsze powoduje konieczność zaciągania wysoko oprocentowego kredytu ponadnormatywnego.
Czas postawić pytanie - jak wyżej wspomniane poczynania organizacyjne wpłynęły na ekonomikę przedsiębiorstwa?

Liczby wyżej podanej tabeli dowodzą, że
dyrektora handlowego, drugi i trzeci z przeznaczeniem jak przy monicie I. <br>Wprowadzenie systemu alarmowego dało pozytywne wyniki. Pozwoliło przede wszystkim w porę przeciwdziałać powstającym nieprawidłowościom w kształtowaniu się zapasów magazynowych.<br>System alarmowy działa przede wszystkim w dwóch kierunkach: produkcyjnym i ekonomicznym. Kierunek produkcyjny występuje na plan wówczas, kiedy zapasy zaczynają kształtować się poniżej minimum a więc może nastąpić zagrożenie produkcji z powodu braku materiałowego. Kierunek ekonomiczny natomiast - kiedy rośnie ponad normatyw, co w efekcie prawie zawsze powoduje konieczność zaciągania wysoko &lt;orig&gt;oprocentowego&lt;/orig&gt; kredytu ponadnormatywnego.<br>Czas postawić pytanie - jak wyżej wspomniane poczynania organizacyjne wpłynęły na ekonomikę przedsiębiorstwa?<br> &lt;gap&gt; <br>Liczby wyżej podanej tabeli dowodzą, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego