Typ tekstu: Książka
Autor: Kośmider Joanna, Mazur-Chrzanowska Barbara, Wyszyński Bartosz
Tytuł: Odory
Rok: 2002
i dezodorantów. Pomieszczenie powinno być usytuowane z dala od innych, zewnętrznych źródeł zapachu, który mógłby przeszkadzać w ocenie zapachu badanej wody. Temperatura w pomieszczeniu powinna wynosić (23S2)&730;C. Zaleca się też, aby takie pomieszczenie było przeznaczone wyłącznie do oceny zapachu i smaku. Sposób przygotowania pomieszczenia określa norma ISO 8589.
Szkło laboratoryjne przeznaczone do wyznaczania wartości TON i TFN nie może być używane do jakichkolwiek innych celów. Należy je myć oddzielnie, a umyte przechowywać w warunkach uniemożliwiających jego przypadkowe zabrudzenie(przed użyciem -umyć ponownie).
Do mycia naczyń szklanych można używać jedynie następujących płynów:
• bezzapachowy, biodegradowalny detergent laboratoryjny,
• kwas solny -wodny
i dezodorantów. Pomieszczenie powinno być usytuowane z dala od innych, zewnętrznych źródeł zapachu, który mógłby przeszkadzać w ocenie zapachu badanej wody. Temperatura w pomieszczeniu powinna wynosić (23S2)&730;C. Zaleca się też, aby takie pomieszczenie było przeznaczone wyłącznie do oceny zapachu i smaku. Sposób przygotowania pomieszczenia określa norma ISO 8589.<br>Szkło laboratoryjne przeznaczone do wyznaczania wartości TON i TFN nie może być używane do jakichkolwiek innych celów. Należy je myć oddzielnie, a umyte przechowywać w warunkach uniemożliwiających jego przypadkowe zabrudzenie(przed użyciem -umyć ponownie).<br>Do mycia naczyń szklanych można używać jedynie następujących płynów:<br>&#149; bezzapachowy, biodegradowalny detergent laboratoryjny,<br>&#149; kwas solny -wodny
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego