Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne i kosmetyczne
Rok: 2000
Dzięki nim Hydrosystem poprawia ogólny stan, wygląd i gładkość Twojej skóry. Kremy na dzień zawierają dodatkowo filtry ochronne UVA i UVB, chroniące przed szkodliwym oddziaływaniem promieni słonecznych. Witamina E zapobiega powstawaniu woinych rodników, opóźniając w ten sposób pojawianie się oznak przedwczesnego starzenia skóry.

Udowodnione działanie
Już po dziewięciu dniach
Badania laboratoryjne udowodniły, że produkty Hydrosystemu, oparte na technologicznie zaawansowanych recepturach, skutecznie nawilżają skórę, przywracają jej naturalne właściwości ochronno - regeneracyjne i powodują, że staje się delikatna, gładka i świetnie nawilżona. Nowy Hydrosystem to cała wiedza o nawilżaniu skóry.

Zrozumieć swoją skórę
Dlaczego tak ważne jest właściwe rozpoznanie rodzaju skóry?
Aby zachować lub
Dzięki nim Hydrosystem poprawia ogólny stan, wygląd i gładkość Twojej skóry. Kremy na dzień zawierają dodatkowo filtry ochronne UVA i UVB, chroniące przed szkodliwym oddziaływaniem promieni słonecznych. Witamina E zapobiega powstawaniu woinych rodników, opóźniając w ten sposób pojawianie się oznak przedwczesnego starzenia skóry.<br><br>Udowodnione działanie<br>Już po dziewięciu dniach <br>Badania laboratoryjne udowodniły, że produkty Hydrosystemu, oparte na technologicznie zaawansowanych recepturach, skutecznie nawilżają skórę, przywracają jej naturalne właściwości ochronno - regeneracyjne i powodują, że staje się delikatna, gładka i świetnie nawilżona. Nowy Hydrosystem to cała wiedza o nawilżaniu skóry.<br><br>Zrozumieć swoją skórę<br>Dlaczego tak ważne jest właściwe rozpoznanie rodzaju skóry?<br>Aby zachować lub
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego