Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Mika Małgorzata
Tytuł: strona o pudlach
Rok: 2005
w wewnątrz przywitają się z nim jak ze starym znajomym.
W stosunku do obcych psów są przyjacielskie, nie prowokują bójek, jednak jeśli zostaną zaatakowane będą się ostro bronić.
Amerykański profesor Stanley Coren ogłosił listę 10 najmądrzejszych ras psów.
Są to: border collie, pudel, owczarek niemiecki, golden retriever, doberman, owczarek szetlandzki, labrador, papillon.

Wychowanie
Dział ten został opracowany m.in na podstawie książek: "Mój pies championem" i "Tajemnice Wystaw" pana Adama Janowskiego. Gorąco polecam obydwie książki jako wyczerpującą i dokładną lekturę, zawierającą mnóstwo ciekawych informacji na temat wszystkich ras.
Nie będę tu pisać o sztuce nauczenia pieska załatwiania się poza domem.
Chciałabym
w wewnątrz przywitają się z nim jak ze starym znajomym. <br>W stosunku do obcych psów są przyjacielskie, nie prowokują bójek, jednak jeśli zostaną zaatakowane będą się ostro bronić. <br>Amerykański profesor Stanley Coren ogłosił listę 10 najmądrzejszych ras psów.<br>Są to: border collie, pudel, owczarek niemiecki, golden retriever, doberman, owczarek szetlandzki, labrador, papillon.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Wychowanie&lt;/&gt;<br>Dział ten został opracowany m.in na podstawie książek: "Mój pies championem" i "Tajemnice Wystaw" pana Adama Janowskiego. Gorąco polecam obydwie książki jako wyczerpującą i dokładną lekturę, zawierającą mnóstwo ciekawych informacji na temat wszystkich ras. <br>Nie będę tu pisać o sztuce nauczenia pieska załatwiania się poza domem. <br>Chciałabym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego