Nr: 01.17 (14)
jego świetnej grze zespół z Long Island zremisował z Ottawa Senators 4:4.
Ostatnie dwa derbowe mecze z Rangersami Czerkawski spędził w najgorszym, czwartym ataku. - To było załamujące. Ostatnio rozmawiałem o tym z trenerem Steve'em Stirlingiem - relacjonuje Faktowi Czerkawski. - Zapewnił, że nadal jestem potrzebny.
I rzeczywiście, Stirling przywrócił Polaka do łask, a ten odwdzięczył się, zaliczając asystę i strzelając bramkę.
Islanders prowadzili już 4:0 , ale nie zdołali wygrać spotkania. Aż trzy gole stracili w ostatniej tercji.
WJR

Gigant w Prokomie
Janusz Mysłowiecki (19 l., 218 cm) podpisze w niedzielę kontrakt z Prokomem Trefl Sopot.
W koszykówkę Mysłowiecki zaczął grać zaledwie
jego świetnej grze zespół z Long Island zremisował z Ottawa Senators 4:4.<br>Ostatnie dwa derbowe mecze z Rangersami Czerkawski spędził w najgorszym, czwartym ataku.&lt;q&gt; - To było załamujące. Ostatnio rozmawiałem o tym z trenerem Steve'em Stirlingiem&lt;/&gt; - relacjonuje Faktowi Czerkawski. &lt;q&gt;- Zapewnił, że nadal jestem potrzebny.&lt;/&gt;<br>I rzeczywiście, Stirling przywrócił Polaka do łask, a ten odwdzięczył się, zaliczając asystę i strzelając bramkę.<br>Islanders prowadzili już 4:0 , ale nie zdołali wygrać spotkania. Aż trzy gole stracili w ostatniej tercji.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;WJR&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Gigant w Prokomie&lt;/&gt;<br>Janusz Mysłowiecki (19 l., 218 cm) podpisze w niedzielę kontrakt z Prokomem Trefl Sopot.<br>W koszykówkę Mysłowiecki zaczął grać zaledwie