Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 08.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
były nienaruszone. Policja skończyła wczoraj przeszukiwać wszystkie pomieszczenia i sprawdzać nagrania z kamer przemysłowych. Nie znalazła śladów, które wskazywałyby, że platynę wyniesiono z Mennicy.
WOCAreszt dla fałszerzy biletów

Wrocławski sąd aresztował w środę na trzy miesiące pięciu fałszerzy biletów wrocławskiej komunikacji miejskiej. Wśród zatrzymanych są właściciele łódzkiej drukarni, która legalnie drukowała bilety na zlecenie wrocławskiego Zarządu Dróg i Komunikacji (ZDiK). Podczas zatrzymania właścicieli drukarni policjanci znaleźli gotowe bilety o łącznej wartości 250 tys. zł oraz 2 mln 300 tys. zł pochodzące ze sprzedaży fałszywek.
(PAP)Siły amerykańskie szykują się do zadania ostatecznego ciosu sadrystom w An-Nadżafie

Fot. (c) REUTERS
były nienaruszone. Policja skończyła wczoraj przeszukiwać wszystkie pomieszczenia i sprawdzać nagrania z kamer przemysłowych. Nie znalazła śladów, które wskazywałyby, że platynę wyniesiono z &lt;name type="org"&gt;Mennicy&lt;/&gt;. <br>&lt;au&gt;WOC&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Areszt dla fałszerzy biletów&lt;/&gt;<br><br>Wrocławski sąd aresztował w środę na trzy miesiące pięciu fałszerzy biletów wrocławskiej komunikacji miejskiej. Wśród zatrzymanych są właściciele łódzkiej drukarni, która legalnie drukowała bilety na zlecenie wrocławskiego &lt;name type="org"&gt;Zarządu Dróg i Komunikacji (ZDiK)&lt;/&gt;. Podczas zatrzymania właścicieli drukarni policjanci znaleźli gotowe bilety o łącznej wartości 250 tys. zł oraz 2 mln 300 tys. zł pochodzące ze sprzedaży fałszywek. <br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Siły amerykańskie szykują się do zadania ostatecznego ciosu sadrystom w &lt;name type="place"&gt;An-Nadżafie&lt;/&gt; &lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt;Fot. (c) REUTERS
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego