Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 06.05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
poza tym my tej firmy nie zakładaliśmy z myślą o samej Polsce. Ona była dla handlu międzynarodowego. Polska była częścią naszych interesów. Ważną, ale nie najważniejszą.

Jakoś się to niepokojąco wpisuje w opinię, że na Cyprze siedzą firmy handlujące rosyjskimi surowcami, bo prawo jest tam takie, że łatwo księgować różne lewe wypłaty.

Na Cyprze są Francuzi, Anglicy, Finowie, Szwedzi. I nie tylko surowce. Cały shipping tam pracuje. Jak zaczynaliśmy, to połowa statków pływała pod cypryjską banderą. Bo oni naprawdę dawali bardzo dobre warunki. I w wielu krajach to nie przeszkadza. A w Polsce jest problem.

Bo w Polsce, jak ludzie słyszą
poza tym my tej firmy nie zakładaliśmy z myślą o samej Polsce. Ona była dla handlu międzynarodowego. Polska była częścią naszych interesów. Ważną, ale nie najważniejszą.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;Jakoś się to niepokojąco wpisuje w opinię, że na Cyprze siedzą firmy handlujące rosyjskimi surowcami, bo prawo jest tam takie, że łatwo księgować różne lewe wypłaty.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;Na Cyprze są Francuzi, Anglicy, Finowie, Szwedzi. I nie tylko surowce. Cały shipping tam pracuje. Jak zaczynaliśmy, to połowa statków pływała pod cypryjską banderą. Bo oni naprawdę dawali bardzo dobre warunki. I w wielu krajach to nie przeszkadza. A w Polsce jest problem.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;Bo w Polsce, jak ludzie słyszą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego