Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
nich, to lista zniknie, a na ekranie pozostanie wybrana pozycja.
Ta akurat lista umożliwia łatwe przypisanie do zaznaczonych uprzednio wierszy tekstu jednego ze zdefiniowanych wzorców formatowania.

Tak wygląda jeden z czterech dostępnych przycisków, które służą do formatowania akapitu. Ten umożliwia jego wyrównanie do obu marginesów.

Kliknięciem tego przycisku wyrównasz do lewego marginesu wszystkie wiersze akapitu, w którym jest zlokalizowany kursor.

Ten przycisk umożliwia wycentrowanie tekstu pomiędzy bocznymi marginesami. Wystarczy, że ustawisz kursor w dowolnym miejscu wybranego akapitu, a następnie klikniesz ten przycisk.

Klikając ten przycisk sprawisz, że wszystkie wiersze akapitu, w którym właśnie znajduje się kursor, zostaną dosunięte do prawego marginesu
nich, to lista zniknie, a na ekranie pozostanie wybrana pozycja.<br>Ta akurat lista umożliwia łatwe przypisanie do zaznaczonych uprzednio wierszy tekstu jednego ze zdefiniowanych wzorców formatowania.<br><br>Tak wygląda jeden z czterech dostępnych przycisków, które służą do formatowania akapitu. Ten umożliwia jego wyrównanie do obu marginesów.<br><br>Kliknięciem tego przycisku wyrównasz do lewego marginesu wszystkie wiersze akapitu, w którym jest zlokalizowany kursor.<br><br>Ten przycisk umożliwia wycentrowanie tekstu pomiędzy bocznymi marginesami. Wystarczy, że ustawisz kursor w dowolnym miejscu wybranego akapitu, a następnie klikniesz ten przycisk.<br><br>Klikając ten przycisk sprawisz, że wszystkie wiersze akapitu, w którym właśnie znajduje się kursor, zostaną dosunięte do prawego marginesu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego