Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2003
w kąpieli korzennej. Sięgnij do kuchennych zasobów. Zalej zimną wodą 12 goździków, kawałek kory cynamonowej i skórkę pomarańczy, doprowadź do wrzenia i trzymaj na małym ogniu, pod przykryciem przez 20 min. odcedź i dodaj do kąpieli. Wytrzyj ciało energicznie ręcznikiem i wskocz do łóżka.
Kąpiel regenerująca
Zmieszaj 50 g kwiatów lipy, 30 g kłącza tataraku oraz po 20 g kwiatów lawendy i wrzosu. Zalej mieszankę 2 l wrzącej wody, trzymaj pod przykryciem przez pól godziny nie gotując. Przecedzony napar wlej do wanny. Kąpiel działa uspokajająco, ułatwia zasypianie, regeneruje organizm, a zwłaszcza skórę. Ma także właściwości przeciwskurczowe.
Kąpiel Afrodyty
Do wody o
w kąpieli korzennej. Sięgnij do kuchennych zasobów. Zalej zimną wodą 12 goździków, kawałek kory cynamonowej i skórkę pomarańczy, doprowadź do wrzenia i trzymaj na małym ogniu, pod przykryciem przez 20 min. odcedź i dodaj do kąpieli. Wytrzyj ciało energicznie ręcznikiem i wskocz do łóżka.<br>Kąpiel regenerująca<br>Zmieszaj 50 g kwiatów lipy, 30 g kłącza tataraku oraz po 20 g kwiatów lawendy i wrzosu. Zalej mieszankę 2 l wrzącej wody, trzymaj pod przykryciem przez pól godziny nie gotując. Przecedzony napar wlej do wanny. Kąpiel działa uspokajająco, ułatwia zasypianie, regeneruje organizm, a zwłaszcza skórę. Ma także właściwości przeciwskurczowe. <br>Kąpiel Afrodyty<br>Do wody o
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego