Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 09.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
to nie z czystej kurtuazji.

To, co kobiety
lubią najbardziej

(wytnij i daj swojemu mężczyźnie)

zabawa w zimno-ciepło: zanurz usta w gorącej herbacie i pieść partnerkę oralnie, później weź do ust kawałek lodu i zrób to samo. Ale tylko zimnymi wargami - wtedy, gdy lód się już rozpuści - dotknięcie kostki lodu może być nieprzyjemnym doznaniem.
bąbelkowanie: dmuchanie, delikatne i z pewnej odległości, mocniejsze i z wargami ściśle przylegającymi do łechtaczki. Tak jak mamusie dmuchają w brzuszki swoim niemowlakom. Pamiętaj: nie wolno dmuchać do wnętrza pochwy i w otworek cewki moczowej, bo możesz zrobić partnerce krzywdę.
bąbelki raz jeszcze: cunnilingus z ustami
to nie z czystej kurtuazji.<br><br>&lt;tit&gt;To, co kobiety<br>lubią najbardziej&lt;/&gt;<br><br>(wytnij i daj swojemu mężczyźnie)<br><br> zabawa w zimno-ciepło: zanurz usta w gorącej herbacie i pieść partnerkę oralnie, później weź do ust kawałek lodu i zrób to samo. Ale tylko zimnymi wargami - wtedy, gdy lód się już rozpuści - dotknięcie kostki lodu może być nieprzyjemnym doznaniem.<br>&lt;orig&gt;bąbelkowanie&lt;/&gt;: dmuchanie, delikatne i z pewnej odległości, mocniejsze i z wargami ściśle przylegającymi do łechtaczki. Tak jak mamusie dmuchają w brzuszki swoim niemowlakom. Pamiętaj: nie wolno dmuchać do wnętrza pochwy i w otworek cewki moczowej, bo możesz zrobić partnerce krzywdę.<br> bąbelki raz jeszcze: cunnilingus z ustami
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego