Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.31
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
sądzę, aby miało to wpływ na poprawę ich pracy.


- Po kilku kolejkach widać, kto dobrze sobie radzi, a kto ma problemy. Kogo obstawiasz w walce o trzecią ligę?

- Przed sezonem dużo mówiło się, że GKP Gorzów jest murowanym faworytem, ale widać, że są do ogrania. Dlatego uważam, że faworyta nie ma. Jest kilka ekip, które zdobyły podobną ilość punktów, ale jest zbyt wcześnie aby wskazać zespół, który ma największe szanse.


- A które miejsce rezerwujesz dla Tęczy?

- Po ostatnich spotkaniach powinienem powiedzieć, że będzie to walka o utrzymanie. Jestem jednak optymistą i wierzę, że jesteśmy w stanie grać w środku tabeli.


- Dziękuję
sądzę, aby miało to wpływ na poprawę ich pracy.&lt;/&gt; <br><br><br>&lt;who1&gt;- Po kilku kolejkach widać, kto dobrze sobie radzi, a kto ma problemy. Kogo obstawiasz w walce o trzecią ligę?&lt;/&gt; <br><br>&lt;who2&gt;- Przed sezonem dużo mówiło się, że GKP Gorzów jest murowanym faworytem, ale widać, że są do ogrania. Dlatego uważam, że faworyta nie ma. Jest kilka ekip, które zdobyły podobną ilość punktów, ale jest zbyt wcześnie aby wskazać zespół, który ma największe szanse.&lt;/&gt; <br><br><br>&lt;who1&gt;- A które miejsce rezerwujesz dla Tęczy?&lt;/&gt; <br><br>&lt;who2&gt;- Po ostatnich spotkaniach powinienem powiedzieć, że będzie to walka o utrzymanie. Jestem jednak optymistą i wierzę, że jesteśmy w stanie grać w środku tabeli.&lt;/&gt; <br><br><br>&lt;who1&gt;- Dziękuję
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!