Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
do tego żadnych wątpliwości.

7 punktów lub mniej
Zakłamana do kwadratu

Tak bardzo się boisz, że powiedzenie prawdy pozbawi cię przyjaciół i znajomych, że sypiesz kłamstwami jak z rękawa, w obawie, że prawda może zrazić do ciebie innych na zawsze.
- Pragniesz przyjaźnić się z całym światem, więc starasz się nie mącić wody, stajesz dosłownie na rzęsach, żeby powiedzieć każdemu to, co chce usłyszeć - wyjaśnia Brad Blanton, autor książki "Ćwicz prawdomówność" (Sparrowhawk, 2000). - Ale te całe kilogramy lukru mogą ci tylko zaszkodzić. Nie możesz nawiązać z nikim prawdziwie bliskich relacji, ponieważ nie wyrażasz swych autentycznych uczuć.
Czas najwyższy skończyć z tą metodą, nim
do tego żadnych wątpliwości.<br><br>&lt;tit&gt;7 punktów lub mniej&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Zakłamana do kwadratu&lt;/&gt;<br><br>Tak bardzo się boisz, że powiedzenie prawdy pozbawi cię przyjaciół i znajomych, że sypiesz kłamstwami jak z rękawa, w obawie, że prawda może zrazić do ciebie innych na zawsze.<br>- Pragniesz przyjaźnić się z całym światem, więc starasz się nie mącić wody, stajesz dosłownie na rzęsach, żeby powiedzieć każdemu to, co chce usłyszeć - wyjaśnia Brad Blanton, autor książki "Ćwicz prawdomówność" (Sparrowhawk, 2000). - Ale te całe kilogramy lukru mogą ci tylko zaszkodzić. Nie możesz nawiązać z nikim prawdziwie bliskich relacji, ponieważ nie wyrażasz swych autentycznych uczuć.<br>Czas najwyższy skończyć z tą metodą, nim
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego