Typ tekstu: Książka
Autor: Pinkwart Maciej
Tytuł: Dziewczyna z Ipanemy
Rok: 2003
pierwszym roku zostałem na pół etatu redaktorem działu "Telefoto" w Centralnej Agencji Fotograficznej. Pierwsze moje teksty do dziś pamiętam - były to podpisy pod zdjęcia pokazujące gdańskie pięcioraczki oraz secesję Bangla-deszu. Do "Walki Młodych" poszedłem na współpracownika do działu społecznego.
Pierwszy list był w zasadzie zbiorowym anonimem. Pod skargą na magazyniera GS podpisało się kilkunastu mieszkańców sporej wsi P. w limanowskiem - niestety, wszystkie podpisy były nieczytelne. Co wytłumaczono w post scriptum:
Pan S. ma tak wysokie protekcje jako były pracownik Urzędu Bezpieczeństwa, że w obawie o swoje życie podpisujemy się nieczytelnie. Ale proszę przyjechać i sprawdzić, że niczego nie skłamaliśmy.
No
pierwszym roku zostałem na pół etatu redaktorem działu "Telefoto" w Centralnej Agencji Fotograficznej. Pierwsze moje teksty do dziś pamiętam - były to podpisy pod zdjęcia pokazujące gdańskie pięcioraczki oraz secesję Bangla-deszu. Do "Walki Młodych" poszedłem na współpracownika do działu społecznego.<br>Pierwszy list był w zasadzie zbiorowym anonimem. Pod skargą na magazyniera GS podpisało się kilkunastu mieszkańców sporej wsi P. w limanowskiem - niestety, wszystkie podpisy były nieczytelne. Co wytłumaczono w post scriptum:<br>Pan S. ma tak wysokie protekcje jako były pracownik Urzędu Bezpieczeństwa, że w obawie o swoje życie podpisujemy się nieczytelnie. Ale proszę przyjechać i sprawdzić, że niczego nie skłamaliśmy.<br>No
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego