Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Podkarpackie
Nr: 01.26
Miejsce wydania: Przemyśl
Rok: 2005
startowała również warszawska firma Warbud, lecz jej oferta była droższa i słabsza choćby pod względem gwarancji, serwisu czy terminu wykonania.
Zgłoszonym przez wykonawcę podwykonawcą, którego głównym zadaniem będzie budowa samej kolejki, jest Mostostal.
Przypomnijmy: żeby do przemyskiego wyciągu nie trzeba było dopłacać, sezon powinien trwać minimum 4 miesiące. To obliczenia magistrackich urzędników. Tegoroczna zima stawia takie założenia pod znakiem zapytania: - Ale ta zima jest wyjątkowa! - tłumaczył prezydent Robert Choma. - I niezależna od nas. Natomiast wszystko inne - tak. Przecież jeśli na górze będzie restauracja i punkt widokowy, to turyści będą z niej korzystać i w zimie, i w lecie!
Prezydent dodał, że
startowała również warszawska firma Warbud, lecz jej oferta była droższa i słabsza choćby pod względem gwarancji, serwisu czy terminu wykonania.<br>Zgłoszonym przez wykonawcę podwykonawcą, którego głównym zadaniem będzie budowa samej kolejki, jest Mostostal. <br>Przypomnijmy: żeby do przemyskiego wyciągu nie trzeba było dopłacać, sezon powinien trwać minimum 4 miesiące. To obliczenia magistrackich urzędników. Tegoroczna zima stawia takie założenia pod znakiem zapytania: - Ale ta zima jest wyjątkowa! - tłumaczył prezydent Robert Choma. - I niezależna od nas. Natomiast wszystko inne - tak. Przecież jeśli na górze będzie restauracja i punkt widokowy, to turyści będą z niej korzystać i w zimie, i w lecie!<br>Prezydent dodał, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego