Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ekspress Wieczorny
Nr: 70
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1981
jej córeczki, bo przed paroma godzinami wyszła się bawić i gdzieś zniknęła. A w ogóle mała bardzo lubi wędrówki, więc mama przyzwyczaiła się już do dłuższych nieobecności swej pociechy. Nie było więc łez radości, pocałunków - ot, matka powiedziała: "Dziękuję" :I zabrała 3-letnią córeczkę, jakby to byłe sprawa zupełnie normalna... (maz)

Badania bakteriologiczne Poprawione uszczelnienia
FABRYKA POMP MLECZARSKICH POWAŻNIE POTRAKTOWAŁA UWAGI NASZEGO CZYTELNIKA...
W NAWIĄZANIU do uwag naszego Czytelnika, p. STANISŁAWA KOSIERADZKIEGO ("Winowajcy zatrucia mlekiem szukać należy... w pompach" - "Express", nr 50 z 12.III) - otrzymaliśmy pismo od dyrekcji warszawskiej Fabryki Aparatury Mleczarskiej "Spomasz".
Dowiadujemy się z niego, te pompy mleczarskie
jej córeczki, bo przed paroma godzinami wyszła się bawić i gdzieś zniknęła. A w ogóle mała bardzo lubi wędrówki, więc mama przyzwyczaiła się już do dłuższych nieobecności swej pociechy.&lt;/&gt; Nie było więc łez radości, pocałunków - ot, matka powiedziała: "&lt;q&gt;Dziękuję&lt;/&gt;" :I zabrała 3-letnią córeczkę, jakby to byłe sprawa zupełnie normalna... &lt;au&gt;(maz)&lt;/&gt; &lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Badania bakteriologiczne Poprawione uszczelnienia&lt;/&gt; <br>&lt;tit&gt;FABRYKA POMP MLECZARSKICH POWAŻNIE POTRAKTOWAŁA UWAGI NASZEGO CZYTELNIKA... &lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;W NAWIĄZANIU do uwag naszego Czytelnika, p. &lt;hi rend="bold"&gt;STANISŁAWA KOSIERADZKIEGO ("Winowajcy zatrucia mlekiem szukać należy... w pompach"&lt;/&gt; - "Express", nr 50 z 12.III) - otrzymaliśmy pismo od dyrekcji warszawskiej &lt;hi rend="bold"&gt;Fabryki Aparatury Mleczarskiej "Spomasz".&lt;/&gt; &lt;/&gt;<br>Dowiadujemy się z niego, te pompy mleczarskie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego