Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.08
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
ważne - mówi chłopak.
Skoro OSiR najlepsze stoiska już wydzierżawił, teraz można je już tylko poddzierżawiać. Oprócz opłaty bazarowej (około 300 zł miesięcznie) trzeba zapłacić dodatkowo od 100-200 euro odstępnego. Ale i to się teraz opłaca.
Sytuacja na bazarze zmieniła się po wejściu Polski do Unii Europejskiej. - Przed 1 maja mieliśmy od 100 do 200 wolnych miejsc - mówi R. Chustecki. Ludzie rezygnowali, bo interes szedł kiepsko. Tym, którzy się nie zniechęcili, pomogła gmina, obniżając od stycznia do marca o połowę opłaty targowe. - Dzięki temu jakoś przetrwaliśmy - mówi P. Sławiak.

Gmina zainwestowała

Kiedy liczba klientów zaczęła rosnąć, gmina zainwestowała w rozbudowę parkingów
ważne - mówi chłopak. <br>Skoro OSiR najlepsze stoiska już wydzierżawił, teraz można je już tylko poddzierżawiać. Oprócz opłaty bazarowej (około 300 zł miesięcznie) trzeba zapłacić dodatkowo od 100-200 euro odstępnego. Ale i to się teraz opłaca. <br>Sytuacja na bazarze zmieniła się po wejściu Polski do Unii Europejskiej. - Przed 1 maja mieliśmy od 100 do 200 wolnych miejsc - mówi R. Chustecki. Ludzie rezygnowali, bo interes szedł kiepsko. Tym, którzy się nie zniechęcili, pomogła gmina, obniżając od stycznia do marca o połowę opłaty targowe. - Dzięki temu jakoś przetrwaliśmy - mówi P. Sławiak.<br><br>&lt;tit&gt;Gmina zainwestowała&lt;/&gt;<br><br>Kiedy liczba klientów zaczęła rosnąć, gmina zainwestowała w rozbudowę parkingów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego