Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
gola z karnego w 62 minucie meczu.

gola z karnego w 62 minucie meczu.<br>&lt;gap reason="tab"&gt;<br>Już w 5 i 6 minucie meczu mogło być 2:0. Idealne sytuacje zmarnował Marcin Huk. Potem Daniel Baran i Piotrek Borysiewicz nie wykorzystali kolejnych okazji. Ale tym razem piłkarze Polonii mieli chęć do gry i bramki były tylko kwestią czasu. W 36 minucie meczu, zawodnik gości otrzymał czerwoną kartkę. Od tego momentu zaczęła się zdecydowana przewaga naszej drużyny, chociaż trzeba przyznać, że goście prowadzili cały czas otwartą grę. W 72 minucie drużyna Tęczy nie wykorzystała kolejnego karnego. W naszej drużynie na szczególną pochwałę zasłużył Piotrek Borysiewicz, Daniel Baran i Wojtek Siemaszko. Cieszy udany