Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2003
przekąski" w postaci batonika lub cukierka, pozwoli utrzymać odpowiednią wagę Twojego ciała. Chrom stabilizuje poziom cukru we krwi, przez co ogranicza apetyt na słodycze.

Royal PLUS
WYSOKA JAKOŚĆ - ROZSĄDNA CENA

pani Dorota podczas pobytu za granica schudła 10 kilogramów:
Mąż ledwie mnie rozpoznał, kiedy wysiadałam z autobusu
"Wciąż wspominam minę mojego męża, kiedy wróciłam z Londynu, a on wyszedł po mnie na dworzec. Ledwie mnie rozpoznał, ponieważ ubyło mi 10 kilogramów" - opowiada pani Dorota Mieczkowska, ładna 28-latka z Elbląga, która stosowała chrom, aby odzyskać swa dawną figurę.
"Czy to naprawdę ty?" - Maciej nie mógł uwierzyć własnym oczom. Gdy po raz
przekąski" w postaci batonika lub cukierka, pozwoli utrzymać odpowiednią wagę Twojego ciała. Chrom stabilizuje poziom cukru we krwi, przez co ogranicza apetyt na słodycze.<br>&lt;gap&gt;<br>Royal PLUS<br>WYSOKA JAKOŚĆ - ROZSĄDNA CENA<br>&lt;gap&gt;<br>pani Dorota podczas pobytu za granica schudła 10 kilogramów:<br>Mąż ledwie mnie rozpoznał, kiedy wysiadałam z autobusu<br>"Wciąż wspominam minę mojego męża, kiedy wróciłam z Londynu, a on wyszedł po mnie na dworzec. Ledwie mnie rozpoznał, ponieważ ubyło mi 10 kilogramów" - opowiada pani Dorota Mieczkowska, ładna 28-latka z Elbląga, która stosowała chrom, aby odzyskać swa dawną figurę.<br>"Czy to naprawdę ty?" - Maciej nie mógł uwierzyć własnym oczom. Gdy po raz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego