Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 29.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
mówił.
Drugi oskarżony, Tomasz S., nie sprawiał wrażenia skruszonego. Operatorowi jednej ze stacji telewizyjnych rzucił z wściekłością: „sp...". Kilkakrotnie uderzał ręką w mikrofony. Przewodniczący składu orzekającego, sędzia Henryk Wach, musiał go uspokajać.
- Ze względu na lojalność wobec kolegi przyznaję się do zabójstwa Kariny, bo nie chcę go wrobić w mord, którego nie popełnił - wyznał sądowi Tomasz S. Nie przyznał się jednak do nakłaniania Roberta K. do zamordowania 20-letniej Anny W., swojej ciężarnej narzeczonej.
Rodzice zamordowanej Kariny nie byli w stanie zeznawać. - Chcemy móc żyć dalej - mówili przed sądem.
Marcin Pietraszewski, Katowice


Proces z prezydentem
Czyj jest ten podpis?

Na
mówił. <br>Drugi oskarżony, Tomasz S., nie sprawiał wrażenia skruszonego. Operatorowi jednej ze stacji telewizyjnych rzucił z wściekłością: &#132;sp...". Kilkakrotnie uderzał ręką w mikrofony. Przewodniczący składu orzekającego, sędzia Henryk Wach, musiał go uspokajać. <br>- Ze względu na lojalność wobec kolegi przyznaję się do zabójstwa Kariny, bo nie chcę go wrobić w mord, którego nie popełnił - wyznał sądowi Tomasz S. Nie przyznał się jednak do nakłaniania Roberta K. do zamordowania 20-letniej Anny W., swojej ciężarnej narzeczonej. <br>Rodzice zamordowanej Kariny nie byli w stanie zeznawać. - Chcemy móc żyć dalej - mówili przed sądem.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Marcin Pietraszewski, Katowice&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Proces z prezydentem&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Czyj jest ten podpis?&lt;/&gt;<br><br>Na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego