Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.19
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
zdaniu matury w normalnym trybie.
Można niby powiedzieć, że wszystko dobre, co się dobrze kończy, ale trochę nerwów maturzyści i ich bliscy zmarnowali. Bo nikt, tworząc ustawę zdrowotną, nie zauważył tej luki prawnej.
GRAŻYNA ZWOLIŃSKA


Wilcze stado rośnie

Para wilków, które przybyły przed kilkoma miesiącami w krośnieńskie lasy, zadomowiła się na dobre.

To dla lubuskich leśników powód do prawdziwej dumy. Pół roku temu sensację wzbudziła para wilków - basior (samiec) i wadera (samica), które spotykano w podkrośnieńskich lasach. Przyrodnicy zastanawiali się, czy zwierzęta pojawiły się na stałe, czy też tylko badają teren.
- Teraz wiemy, że to stado mamy na dłużej - mówi zastępca nadleśniczego
zdaniu matury w normalnym trybie. <br>Można niby powiedzieć, że wszystko dobre, co się dobrze kończy, ale trochę nerwów maturzyści i ich bliscy zmarnowali. Bo nikt, tworząc ustawę zdrowotną, nie zauważył tej luki prawnej.<br>&lt;au&gt;GRAŻYNA ZWOLIŃSKA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Wilcze stado rośnie&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Para wilków, które przybyły przed kilkoma miesiącami w krośnieńskie lasy, zadomowiła się na dobre.&lt;/&gt;<br><br>To dla lubuskich leśników powód do prawdziwej dumy. Pół roku temu sensację wzbudziła para wilków - basior (samiec) i wadera (samica), które spotykano w podkrośnieńskich lasach. Przyrodnicy zastanawiali się, czy zwierzęta pojawiły się na stałe, czy też tylko badają teren. <br>- Teraz wiemy, że to stado mamy na dłużej - mówi zastępca nadleśniczego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego