Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 9
Rok: 1999
tygodni biegał za Aimee Mullins. Z czasem poczciwy trener zabrał ją na zawody uniwersyteckie w miasteczku Duke. Przegoniła tam rywali w biegu na setkę, wyprzedzając drugiego zawodnika o całe cztery sekundy. Trzy tygodnie później powtórzyła ten wyczyn w finale biegu "Big East Championships" w Villanova. Ostatnie metry biegu pędziła skacząc na jednej nodze, ponieważ druga jej się po prostu odczepiła.
Następnymi zawodami była paraolimpiada w Atlancie. Wystartowało 4000 zawodników z 110 krajów. Aimee Mullins zdobyła wszystkie trzy złote medale.

W loży ze Skarpetą
- Wprawiłem w zdziwienie cały sportowy managment - śmiał się Frank Gagliano na wspomnienie tego dnia, gdy stanęła na podium. - Aimee zadziwiła
tygodni biegał za Aimee Mullins. Z czasem poczciwy trener zabrał ją na zawody uniwersyteckie w miasteczku Duke. Przegoniła tam rywali w biegu na setkę, wyprzedzając drugiego zawodnika o całe cztery sekundy. Trzy tygodnie później powtórzyła ten wyczyn w finale biegu "Big East Championships" w Villanova. Ostatnie metry biegu pędziła skacząc na jednej nodze, ponieważ druga jej się po prostu odczepiła. <br>Następnymi zawodami była paraolimpiada w Atlancie. Wystartowało 4000 zawodników z 110 krajów. Aimee Mullins zdobyła wszystkie trzy złote medale. <br><br>W loży ze Skarpetą<br>- Wprawiłem w zdziwienie cały sportowy managment - śmiał się Frank Gagliano na wspomnienie tego dnia, gdy stanęła na podium. - Aimee zadziwiła