Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Maryja", bicze z lodowatej wody oraz nadzieja, że wasza znajomość przetrwa do chwili osiągnięcia przez lolitkę pełnoletności.

10. TRANSWESTYTA

Kim jest?
Facetem przebranym w damskie fatałaszki, który "robi" za kobietę. Tożsamość równie wątpliwa jak gust. Swoją naturalną męskość maskuje przerysowaną kobiecością: długie sztuczne rzęsy, jaskrawy makijaż, pstrokate ciuchy i wypchany na maksa biustonosz rozmiar 7. Szczebiocze cienkim głosem i ze wszystkimi od razu chciałby się całować.
Czego się spodziewać?
Niczego dobrego. Może ci pozostać nawet uraz psychiczny na całe życie, a na darmowego psychologa z kasy chorych raczej nie licz.
Jak się bronić?
Nie ma sprawdzonego i skutecznego patentu, ale bądź pewien
Maryja", bicze z lodowatej wody oraz nadzieja, że wasza znajomość przetrwa do chwili osiągnięcia przez lolitkę pełnoletności.<br><br>&lt;tit&gt;10. TRANSWESTYTA&lt;/&gt;<br><br>Kim jest?<br>Facetem przebranym w damskie fatałaszki, który "robi" za kobietę. Tożsamość równie wątpliwa jak gust. Swoją naturalną męskość maskuje przerysowaną kobiecością: długie sztuczne rzęsy, jaskrawy makijaż, pstrokate ciuchy i wypchany na maksa biustonosz rozmiar 7. Szczebiocze cienkim głosem i ze wszystkimi od razu chciałby się całować.<br>Czego się spodziewać?<br>Niczego dobrego. Może ci pozostać nawet uraz psychiczny na całe życie, a na darmowego psychologa z kasy chorych raczej nie licz.<br>Jak się bronić?<br>Nie ma sprawdzonego i skutecznego patentu, ale bądź pewien
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego