Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.15 (12)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Jak twierdzą przywódcy podpisanych pod dokumentem krajów, dzięki niemu uda się wreszcie zlikwidować ekonomiczną przepaść, jaka dzieli kraje obu Ameryk.

Rosja nie zlikwiduje szybko baz w Gruzji
Moskwa
Rosyjski minister obrony Sergiej Iwanow powiedział wczoraj, że nie ma na to pieniędzy. Na jak najszybsze wycofanie żołnierzy rosyjskich ze swojego kraju naciska nowy prezydent Gruzji, Michaił Saakaszwili. Saakaszwili obawia się, że może dojść do ataków na rosyjskich żołnierzy ze strony gruzińskich nacjonalistów. Ostatnio takich akcji nie wykluczył lider gruzińskiego Frontu Narodowego, Nodar Notadze.

Polska ciężarówka heroiny
SOFIA
22 kg heroiny znaleźli celnicy w polskiej ciężarówce na turecko-bułgarskim przejściu Małko Tyrnowo. 40
Jak twierdzą przywódcy podpisanych pod dokumentem krajów, dzięki niemu uda się wreszcie zlikwidować ekonomiczną przepaść, jaka dzieli kraje obu &lt;name type="place"&gt;Ameryk&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Rosja&lt;/&gt; nie zlikwiduje szybko baz w Gruzji&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Moskwa&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Rosyjski minister obrony &lt;name type="person"&gt;Sergiej Iwanow&lt;/&gt; powiedział wczoraj, że nie ma na to pieniędzy. Na jak najszybsze wycofanie żołnierzy rosyjskich ze swojego kraju naciska nowy prezydent &lt;name type="place"&gt;Gruzji&lt;/&gt;, &lt;name type="person"&gt;Michaił Saakaszwili&lt;/&gt;. &lt;name type="person"&gt;Saakaszwili&lt;/&gt; obawia się, że może dojść do ataków na rosyjskich żołnierzy ze strony gruzińskich nacjonalistów. Ostatnio takich akcji nie wykluczył lider gruzińskiego &lt;name type="org"&gt;Frontu Narodowego&lt;/&gt;, &lt;name type="person"&gt;Nodar Notadze&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Polska ciężarówka heroiny&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;SOFIA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>22 kg heroiny znaleźli celnicy w polskiej ciężarówce na turecko-bułgarskim przejściu Małko Tyrnowo. 40
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego