Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
także przeprowadzić za pomocą myszy. Metoda ta ma tę niezaprzeczalną zaletę, że działa zarówno w trybie edycji, jak i w trybie hierarchii dokumentu.
Spójrz na pasek narzędzi. Jest tam widoczny symbol . Jeżeli ustawisz na nim wskaźnik myszy i klikniesz, to program przełączy się w tryb podglądu. W tymże trybie, zamiast naciskać [PgUp], [PgDn], [Enter] oraz [Esc], możesz ustawiać wskaźnik myszki na odpowiednich napisach wyświetlanych w drugim od góry wierszu ekranu i po prostu klikać. Banalne, nieprawdaż?

Czy za każdym razem trzeba to robić od nowa?

Co robisz, żeby napisać podanie o urlop? Sięgasz do szuflady, wyciągasz odpowiedni formularz (najczęściej formatu A5
także przeprowadzić za pomocą myszy. Metoda ta ma tę niezaprzeczalną zaletę, że działa zarówno w trybie edycji, jak i w trybie hierarchii dokumentu.<br>Spójrz na pasek narzędzi. Jest tam widoczny symbol . Jeżeli ustawisz na nim wskaźnik myszy i klikniesz, to program przełączy się w tryb podglądu. W tymże trybie, zamiast naciskać [PgUp], [PgDn], [Enter] oraz [Esc], możesz ustawiać wskaźnik myszki na odpowiednich napisach wyświetlanych w drugim od góry wierszu ekranu i po prostu klikać. Banalne, nieprawdaż?<br><br>Czy za każdym razem trzeba to robić od nowa?<br><br>Co robisz, żeby napisać podanie o urlop? Sięgasz do szuflady, wyciągasz odpowiedni formularz (najczęściej formatu A5
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego