Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Współczesna
Nr: 04.15
Miejsce wydania: Białystok
Rok: 2005
mijał i mogłam wracać do pracy - opowiada Anna Rolińska z Białegostoku. Trzy tygodnie temu pani Anna zdecydowała się na operacyjne usunięcie... bólu głowy. Teraz czuje się jak nowo narodzona.

Nerwoból nerwu trójdzielnego, na jaki cierpiała pani Anna Rolińska, jest uznawany za jeden z najdotkliwszych bólów, jakie dotykają człowieka. Zaczyna się nagle, trwa kilka minut, a jego intensywność jest nieraz trudna do opisania.
- Ludzie z tego powodu wyrywają sobie zęby, przyjmują wiadra leków uśmierzających ból, a nawet, gdy nie mogą już wytrzymać, popełniają samobójstwa - mówi prof. Zenon Mariak z Kliniki Neurochirurgii Akademii Medycznej w Białymstoku._ - Tymczasem takim ludziom możemy skutecznie pomóc.
Naczynie
mijał i mogłam wracać do pracy - opowiada Anna Rolińska z Białegostoku. Trzy tygodnie temu pani Anna zdecydowała się na operacyjne usunięcie... bólu głowy. Teraz czuje się jak nowo narodzona.&lt;/&gt;<br><br>Nerwoból nerwu trójdzielnego, na jaki cierpiała pani Anna Rolińska, jest uznawany za jeden z najdotkliwszych bólów, jakie dotykają człowieka. Zaczyna się nagle, trwa kilka minut, a jego intensywność jest nieraz trudna do opisania.<br>- Ludzie z tego powodu wyrywają sobie zęby, przyjmują wiadra leków uśmierzających ból, a nawet, gdy nie mogą już wytrzymać, popełniają samobójstwa - mówi prof. Zenon Mariak z Kliniki Neurochirurgii Akademii Medycznej w Białymstoku._ - Tymczasem takim ludziom możemy skutecznie pomóc.<br>Naczynie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego