Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Julek Stasiewicz, Paweł Olszewski
Tytuł: strona o bumerangach
Rok: 2002
o średnio miękkich włosach. Z lakierów polecam nitro i akrylowy.

Oprócz tego przydadzą się również: młotek, klej, kulki ołowiu wędkarskiego, wiertarka. Wszystko to służy do obciążania bumerangów, dzięki czemu dalej latają.

Materiały

Istnieje wiele materiałów, z których można wykonać bumerang, oto niektóre z nich:
Sklejka
Ogólnie znanym faktem jest, że najlepsza jest fińska sklejka brzozowa :-). Tak piszą w internecie. Nam wystarczy liściasta sklejka modelarska o wielu warstwach (9-11 warstw w 5mm sklejki, itd.). Jednak do zwykłych, mało zaawansowanych modeli bumerangów wystarczy nawet 5 warstwowa 5-6 mm sklejka.
Niewątpliwym atutem tego materiału jest warstwowość, która nas ciągle informuje o głębokości szlifu
o średnio miękkich włosach. Z lakierów polecam nitro i akrylowy.<br><br>Oprócz tego przydadzą się również: młotek, klej, kulki ołowiu wędkarskiego, wiertarka. Wszystko to służy do obciążania bumerangów, dzięki czemu dalej latają.<br><br>&lt;tit&gt;Materiały&lt;/&gt;<br><br>Istnieje wiele materiałów, z których można wykonać bumerang, oto niektóre z nich:<br>Sklejka<br>Ogólnie znanym faktem jest, że najlepsza jest fińska sklejka brzozowa &lt;emot&gt;:-&lt;/&gt;). Tak piszą w internecie. Nam wystarczy liściasta sklejka modelarska o wielu warstwach (9-11 warstw w 5mm sklejki, itd.). Jednak do zwykłych, mało zaawansowanych modeli bumerangów wystarczy nawet 5 warstwowa 5-6 mm sklejka.<br>Niewątpliwym atutem tego materiału jest warstwowość, która nas ciągle informuje o głębokości szlifu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego