Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
widać, temat jest zbyt ważny i za obszerny, żeby dało się o nim powiedzieć krótko. Dlatego chcemy zarezerwować dla AA osobne miejsce.
Monika: Możesz coś opowiedzieć o klubach? Do czego są potrzebne?
Włodek: Na pierwszy rzut oka klub abstynenta niewiele różni się od osiedlowej świetlicy. Można tam miło spędzić czas, napić się kawy, obejrzeć film czy pogadać ze znajomymi. Podstawowa działalność ma na celu integrację jego członków - trzeźwiejących alkoholików, ale mile widziani są też wszyscy zainteresowani: rodziny klubowiczów, sympatycy, dzieci.
Anka: Powiedziałeś tylko o dniu codziennym klubu, a przecież właśnie dla integracji, a także dla tworzenia związków z otaczającym środowiskiem organizowane
widać, temat jest zbyt ważny i za obszerny, żeby dało się o nim powiedzieć krótko. Dlatego chcemy zarezerwować dla AA osobne miejsce.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Monika: Możesz coś opowiedzieć o klubach? Do czego są potrzebne?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Włodek: Na pierwszy rzut oka klub abstynenta niewiele różni się od osiedlowej świetlicy. Można tam miło spędzić czas, napić się kawy, obejrzeć film czy pogadać ze znajomymi. Podstawowa działalność ma na celu integrację jego członków - trzeźwiejących alkoholików, ale mile widziani są też wszyscy zainteresowani: rodziny klubowiczów, sympatycy, dzieci.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Anka: Powiedziałeś tylko o dniu codziennym klubu, a przecież właśnie dla integracji, a także dla tworzenia związków z otaczającym środowiskiem organizowane
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!