Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motor
Nr: 37
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1975
związane i sztywne i będzie się odkształcać podczas jazdy.
((...))
Ustawienie kół motocykla sprawdzić można przykładając do nich dostatecznie długą (i prostą) drewnianą listwą, alba stając za motocyklem, pochylając się i patrząc czy płaszczyzny baczne kół pokrywają się. W przypadku, godnego polecenia. stosowania z tyłu opony szerszej niż z przodu, trzeba naturalnie uwzględnić różnicę ich szerokości.

KIEROWNICA, PODNÓGKI, DŹWIGNIE ITP.

Kierownica, podnóżki, dźwignie nożne (tylny hamulec, zmiana biegów) i ręczne (sprzęgło i przedni hamulec) są elementami łatwo ulegającymi uszkodzeniu nawet przy niegroźnej "wywrotce". Taż trzeba to sprawdzić.
Jeżeli jeden koniec zgiętej kierownicy znajdzie się wyżej, motocyklista - w naturalnym odruchu trzymania jej poziomo
związane i sztywne i będzie się odkształcać podczas jazdy. <br>((...))<br>Ustawienie kół motocykla sprawdzić można przykładając do nich dostatecznie długą (i prostą) drewnianą listwą, alba stając za motocyklem, pochylając się i patrząc czy płaszczyzny baczne kół pokrywają się. W przypadku, godnego polecenia. stosowania z tyłu opony szerszej niż z przodu, trzeba naturalnie uwzględnić różnicę ich szerokości. <br><br>&lt;tit&gt; KIEROWNICA, PODNÓGKI, DŹWIGNIE ITP. &lt;/&gt;<br><br>Kierownica, podnóżki, dźwignie nożne (tylny hamulec, zmiana biegów) i ręczne (sprzęgło i przedni hamulec) są elementami łatwo ulegającymi uszkodzeniu nawet przy niegroźnej "wywrotce". Taż trzeba to sprawdzić. <br>Jeżeli jeden koniec zgiętej kierownicy znajdzie się wyżej, motocyklista - w naturalnym odruchu trzymania jej poziomo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego