Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Bartosz Pastuchewicz
Tytuł: strona o brydżu
Rok wydania: 27.05.2003
Rok powstania: 2003
pas
6 kier
pas
pas
pas
Licytację pary NS można nawet w racjonalny sposób próbować wyjaśnić, gdyż dysponowali oni stosownym aparatem licytacyjnym na tę okoliczność. 2 było Acolem, zaś odpowiedź 2 oznaczała siłę 4-6 PC i układ 5-4 na młodszych (czy jakoś tak). Dalej toczyło się w miarę naturalnie.
Gracz W miał pełne przesłanki, żeby zawistować w atu. Jednak ostatecznie zdecydował się na wyjście w trefla(!). Po tym zagraniu kontrakt został bezproblemowo wygrany, gdyż Guru oddał lewę na asa pik, po czym przebił pika w stole, wyrabiając kolor. Na drugim stole licytacja ustawiła kontrakt z drugiej ręki:
Pokój zamknięty
pas<br>6 kier<br>pas<br>pas<br>pas<br>Licytację pary NS można nawet w racjonalny sposób próbować wyjaśnić, gdyż dysponowali oni stosownym aparatem licytacyjnym na tę okoliczność. 2 było Acolem, zaś odpowiedź 2 oznaczała siłę 4-6 PC i układ 5-4 na młodszych (czy jakoś tak). Dalej toczyło się w miarę naturalnie. <br>Gracz W miał pełne przesłanki, żeby zawistować w atu. Jednak ostatecznie zdecydował się na wyjście w trefla(!). Po tym zagraniu kontrakt został bezproblemowo wygrany, gdyż Guru oddał lewę na asa pik, po czym przebił pika w stole, wyrabiając kolor. Na drugim stole licytacja ustawiła kontrakt z drugiej ręki: <br>Pokój zamknięty
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego