Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.08 (6)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
francuskiej pisarki George Sand, w Polsce znanej głównie z romansu z Fryderykiem Chopinem. Francuskie ministerstwo kultury właśnie ogłosiło, że 2004 r. będzie rokiem George Sand. Pisarkę przypomną wystawy i nowe wydania jej dzieł.

Mega Kino
Co nas czeka w 2004 roku
Dobre wieści dla kinomanów. W tym roku czekają ich nie lada emocje. Będą wielkie produkcje rodem z Hoollywood i wielkie gwiazdy. Zobaczymy też dalsze odcinki znanych już i lubianych historii oraz kilka ambitniejszych filmów. Wielkie wejście "Powrotu króla" mamy już za sobą. Kto następny zdobędzie sympatię i portfele widzów? Oto nasi faworyci.

Ostatni Samuraj
Zapowiada się na jeden z największych i
francuskiej pisarki George Sand, w Polsce znanej głównie z romansu z Fryderykiem Chopinem. Francuskie ministerstwo kultury właśnie ogłosiło, że 2004 r. będzie rokiem George Sand. Pisarkę przypomną wystawy i nowe wydania jej dzieł.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Mega Kino&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Co nas czeka w 2004 roku&lt;/&gt;<br>Dobre wieści dla kinomanów. W tym roku czekają ich nie lada emocje. Będą wielkie produkcje rodem z Hoollywood i wielkie gwiazdy. Zobaczymy też dalsze odcinki znanych już i lubianych historii oraz kilka ambitniejszych filmów. Wielkie wejście "Powrotu króla" mamy już za sobą. Kto następny zdobędzie sympatię i portfele widzów? Oto nasi faworyci.<br><br>&lt;tit1&gt;Ostatni Samuraj&lt;/&gt;<br>Zapowiada się na jeden z największych i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego