Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.09
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
średnia przeżywalność ryb w drugim i trzecim roku hodowli sięga za sprawą rozmai-tych amatorów ryb 60 proc. Powinna wynosić około 95 proc.
DARIUSZ DUTKIEWICZ
DARIUSZ BROŻEK

Kolejki poza kontrolą

Centralny rejestr oczekujących na zabiegi i operacje miał służyć pacjentom. Ale jest bezużyteczny, bo informacje są często albo nieprawdziwe albo nieaktualne.
Rejestr zaczął działać w ub. roku. Na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia umieszczono listę szpitali, poradni, klinik z informacją, ile dni czeka się tam na zabieg lub wizytę. Wszystko po to, aby pacjent mógł sam decydować, gdzie się leczyć. Poza tym może poszukać lekarza, który przyjmie go szybciej.
Teoretycznie wygląda
średnia przeżywalność ryb w drugim i trzecim roku hodowli sięga za sprawą rozmai-tych amatorów ryb 60 proc. Powinna wynosić około 95 proc. <br>&lt;au&gt;DARIUSZ DUTKIEWICZ<br>DARIUSZ BROŻEK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Kolejki poza kontrolą&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Centralny rejestr oczekujących na zabiegi i operacje miał służyć pacjentom. Ale jest bezużyteczny, bo informacje są często albo nieprawdziwe albo nieaktualne.&lt;/&gt; <br>Rejestr zaczął działać w ub. roku. Na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia umieszczono listę szpitali, poradni, klinik z informacją, ile dni czeka się tam na zabieg lub wizytę. Wszystko po to, aby pacjent mógł sam decydować, gdzie się leczyć. Poza tym może poszukać lekarza, który przyjmie go szybciej. <br>Teoretycznie wygląda
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego