Nr: 01.08 (6)
stylu przegrali w Lipsku z Rosjanami 0:3 w kolejnym meczu turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Atenach.
- Kasę prezesowi przekażę po powrocie do Rosji. Przegrałem zakład o wynik, trudno. Gorzej, że zagraliśmy bardzo słabo - mówił Faktowi Prygiel. Nasi rywale potrzebowali zaledwie 63 minut, żeby pokonać podopiecznych Stanisława Gościniaka.
- Oni nieprawdopodobnie mocno serwowali. Obili nas nieźle i nic nie mogliśmy poradzić - analizował libero Krzysztof Ignaczak (26 l.).
Trener Stanisław Gościniak nie krył po spotkaniu zdenerwowania. - Jak zawodnik na początku się poddaje, to lepiej niech nie wychodzi na boisko - złościł się.
Polacy, żeby myśleć o awansie do połfinału turnieju, muszą zwyciężyć jak
stylu przegrali w Lipsku z Rosjanami 0:3 w kolejnym meczu turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Atenach.<br>&lt;q&gt;- Kasę prezesowi przekażę po powrocie do Rosji. Przegrałem zakład o wynik, trudno. Gorzej, że zagraliśmy bardzo słabo&lt;/&gt; - mówił Faktowi Prygiel. Nasi rywale potrzebowali zaledwie 63 minut, żeby pokonać podopiecznych Stanisława Gościniaka.<br>&lt;q&gt;- Oni nieprawdopodobnie mocno serwowali. Obili nas nieźle i nic nie mogliśmy poradzić&lt;/&gt; - analizował libero Krzysztof Ignaczak (26 l.).<br>Trener Stanisław Gościniak nie krył po spotkaniu zdenerwowania. &lt;q&gt;- Jak zawodnik na początku się poddaje, to lepiej niech nie wychodzi na boisko&lt;/&gt; - złościł się.<br>Polacy, żeby myśleć o awansie do połfinału turnieju, muszą zwyciężyć jak