Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 3/3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
Kilka osób zażartowało sobie z policji, pozostałe telefony dotyczyły bardzo poważnych spraw. - Nie możemy zdradzać szczegółów i problemów, z którymi dzwonili do nas ludzie, ponieważ gwarantujemy im pełną anonimowość. Telefon został uruchomiony w ramach organizacji wydziału spraw wewnętrznych - stwierdził kom. Paweł Biedziak.

Wydział wewnętrzny będzie zajmował się przede wszystkim rozpracowywaniem nieuczciwych i skorumpowanych policjantów.

Przez ostatnie 5 miesięcy w KGP funkcjonowało kilka telefonów przeznaczonych wyłącznie dla informatorów policji. - Uzyskaliśmy z nich ok. 100 informacji o poważnych przestępstwach, które w większości się potwierdziły. Ograniczeniem było jedynie to, że były one płatne - dowiedzieliśmy się w Komendzie Głównej Policji.

***

Pomysł rodem z USA

Pomysł
Kilka osób zażartowało sobie z policji, pozostałe telefony dotyczyły bardzo poważnych spraw. - Nie możemy zdradzać szczegółów i problemów, z którymi dzwonili do nas ludzie, ponieważ gwarantujemy im pełną anonimowość. Telefon został uruchomiony w ramach organizacji wydziału spraw wewnętrznych - stwierdził kom. Paweł Biedziak.<br><br>Wydział wewnętrzny będzie zajmował się przede wszystkim rozpracowywaniem nieuczciwych i skorumpowanych policjantów.<br><br>Przez ostatnie 5 miesięcy w KGP funkcjonowało kilka telefonów przeznaczonych wyłącznie dla informatorów policji. - Uzyskaliśmy z nich ok. 100 informacji o poważnych przestępstwach, które w większości się potwierdziły. Ograniczeniem było jedynie to, że były one płatne - dowiedzieliśmy się w Komendzie Głównej Policji.<br><br> ***<br><br>&lt;tit&gt;Pomysł rodem z USA&lt;/&gt;<br><br>Pomysł
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego