Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 25
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1980
i niezbity dowód siły hochiminhowskiego hasła jedności Indochin.
Komu socjalistyczny Wietnam jest rolą w oku, ten lansuje tezę o rzekomym ekspansjonizmie Wietnamskim wobec sąsiednich krajów Indochin. Dlatego trzeba więcej pisać i więcej wiedzieć o Laosie.
Udając się tam w składzie 11-osobowej delegacji Światowej Rady Pokoju, zobaczyłem spokojny, ustabilizowany, pełen niewypowiedzianego uroku kraj ludzi o wysokiej kulturze duchowej, odznaczających się ogromną gościnnością życzliwą ludziom; pełną refleksji mądrością. Wespół z satysfakcją z wywalczonej z trudem wolności i troską o pokojowy rozwój dominuje tam zaufanie i przyjaźń do wietnamskich sąsiadów, dominuje mimo różnic uwarunkowanych dziedzictwem tysiącleci. kontrastowej odmienności.
Wymaga podkreślenia, że 3,5
i niezbity dowód siły hochiminhowskiego hasła jedności Indochin. <br>Komu socjalistyczny Wietnam jest rolą w oku, ten lansuje tezę o rzekomym ekspansjonizmie Wietnamskim wobec sąsiednich krajów Indochin. Dlatego trzeba więcej pisać i więcej wiedzieć o Laosie. <br>Udając się tam w składzie 11-osobowej delegacji Światowej Rady Pokoju, zobaczyłem spokojny, ustabilizowany, pełen niewypowiedzianego uroku kraj ludzi o wysokiej kulturze duchowej, odznaczających się ogromną gościnnością życzliwą ludziom; pełną refleksji mądrością. Wespół z satysfakcją z wywalczonej z trudem wolności i troską o pokojowy rozwój dominuje tam zaufanie i przyjaźń do wietnamskich sąsiadów, dominuje mimo różnic uwarunkowanych dziedzictwem tysiącleci. kontrastowej odmienności. <br>Wymaga podkreślenia, że 3,5
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!