Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2004
niej mieści.
Dzieci idą do szkoły
14. breloczek maskotka
Breloczek z uroczą maskotką w kształcie łosia. Za pomocą poręcznego uchwytu możesz go przyczepić do kluczy, bądź do plecaka jako ozdobę.
15. kredki
5 kredek w wygodnym zamykanym opakowaniu z plastiku. Sprawi przyjemność dziecku Twojej Klientki.
16. piórnik
Pojemny piórnik z nylonu tworzący komplet z plecakiem. Zamykany na suwak ze zwierzęcą łapką.
17. plecak
Zaprojektowana dla przedszkolaków i uczniów, kolorowy, nylonowy plecak z wygodnymi kieszeniami, zewnętrzną i boczną. Zapinany na suwaki z uchwytami w kształcie zwierzęcych łapek. Szerokie ramiączka usztywniono dla wygody i zdrowia maluchów.
18. kuferek
Granatowo-niebieski kuferek o eleganckim
niej mieści. &lt;gap&gt;<br>Dzieci idą do szkoły<br>14. breloczek maskotka &lt;gap&gt;<br>Breloczek z uroczą maskotką w kształcie łosia. Za pomocą poręcznego uchwytu możesz go przyczepić do kluczy, bądź do plecaka jako ozdobę. &lt;gap&gt;<br>15. kredki &lt;gap&gt;<br>5 kredek w wygodnym zamykanym opakowaniu z plastiku. Sprawi przyjemność dziecku Twojej Klientki. &lt;gap&gt;<br>16. piórnik &lt;gap&gt;<br>Pojemny piórnik z nylonu tworzący komplet z plecakiem. Zamykany na suwak ze zwierzęcą łapką. &lt;gap&gt;<br>17. plecak &lt;gap&gt;<br>Zaprojektowana dla przedszkolaków i uczniów, kolorowy, nylonowy plecak z wygodnymi kieszeniami, zewnętrzną i boczną. Zapinany na suwaki z uchwytami w kształcie zwierzęcych łapek. Szerokie ramiączka usztywniono dla wygody i zdrowia maluchów. &lt;gap&gt;<br>18. kuferek &lt;gap&gt;<br>Granatowo-niebieski kuferek o eleganckim
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego