Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.14 (11)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
fizycznie bocian spaceruje jeszcze po łące.
Bartek pozostał pod Bielskiem Podlaskim. - To była jego świadoma decyzja - uważa Jan Jankowski. - Przecież on doskonale lata! Nie mógł być więc odrzucony przez bociani sejmik z powodu ułomności. Widziałem jak fruwał, nawet wtedy, gdy było 22, stopni mrozu!
Helikopter premiera Millera spadł, kiedy było o wiele cieplej, a Bartek szybuje nad Polską. Niestraszne mu wschodnie mrozy,ni lodowate wiatry. Nie boi się oblodzenia. Jan Jankowski i Eugeniusz Pugacewicz opiekują się Bartkiem. - Dokarmiamy go codziennie, żeby przetrwał do marca, kiedy wrócą do nas bociany - mówią.
Pugacewicz ma nadzieję, że w tym roku bocian znajdzie wreszcie godną partnerkę
fizycznie bocian spaceruje jeszcze po łące.&lt;/&gt;<br>Bartek pozostał pod Bielskiem Podlaskim. &lt;q&gt;- To była jego świadoma decyzja&lt;/&gt; - uważa Jan Jankowski. &lt;q&gt;- Przecież on doskonale lata! Nie mógł być więc odrzucony przez bociani sejmik z powodu ułomności. Widziałem jak fruwał, nawet wtedy, gdy było 22, stopni mrozu!&lt;/&gt;<br>Helikopter premiera Millera spadł, kiedy było o wiele cieplej, a Bartek szybuje nad Polską. Niestraszne mu wschodnie mrozy,ni lodowate wiatry. Nie boi się oblodzenia. Jan Jankowski i Eugeniusz Pugacewicz opiekują się Bartkiem. &lt;q&gt;- Dokarmiamy go codziennie, żeby przetrwał do marca, kiedy wrócą do nas bociany&lt;/&gt; - mówią.<br>Pugacewicz ma nadzieję, że w tym roku bocian znajdzie wreszcie godną partnerkę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego