Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Arsenał Gorzowski
Nr: 6
Miejsce wydania: Gorzów Wielkopolski
Rok: 1998
disco może robić wszystko". Prościutka muzyczka i banalne teksty tamtych utworów znalazły jednak adresata, nieletnia widownia połknęła haczyk.
"Toczy się życie" jest w ogromnym stopniu spadkobiercą stylu sprzed piętnastu lat. Zamiast Franka Kimono - karateki w stylu Bruce'a Lee (to już dziś zupełnie niemodne) mamy Pana Kimono - mafiosa z pruszkowskiej mafii, obcykanego w handlu kradzionymi autami, wysadzaniem gości za pomocą plastiku, dobrze czującego się przy stole w kasynie.
Ta płyta sprawia przygnębiające wrażenie. W pogoni za szmalem Fronczewski ogłupiał do reszty. Teksty na "Toczy się życie" są żenujące. Oto próbka:

Nie jest to, niestety, wyjątek.

- podśpiewuje Fronczewski głosem Pana Kleksa. Przyznaję, że
disco może robić wszystko"&lt;/&gt;. Prościutka muzyczka i banalne teksty tamtych utworów znalazły jednak adresata, nieletnia widownia połknęła haczyk.<br>"Toczy się życie" jest w ogromnym stopniu spadkobiercą stylu sprzed piętnastu lat. Zamiast Franka Kimono - karateki w stylu Bruce'a Lee (to już dziś zupełnie niemodne) mamy Pana Kimono - mafiosa z pruszkowskiej mafii, obcykanego w handlu kradzionymi autami, wysadzaniem gości za pomocą plastiku, dobrze czującego się przy stole w kasynie.<br>Ta płyta sprawia przygnębiające wrażenie. W pogoni za szmalem Fronczewski ogłupiał do reszty. Teksty na "Toczy się życie" są żenujące. Oto próbka:<br>&lt;gap&gt;<br>Nie jest to, niestety, wyjątek.<br>&lt;gap&gt;<br>- podśpiewuje Fronczewski głosem Pana Kleksa. Przyznaję, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego