Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.26 (21)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
na świecie
Ten stołeczny pięciogwiazdkowy hotel góruje nad swymi "kolegami" z innych miejsc świata - tak uznały władze firmy Starwood, właściciela sieci hoteli, i nadały warszawskimu Sheratonowi tytuł "Hotelu Roku".
17 stycznia w Phoenix w Arizonie odbyła się specjalna konferencja w tej sprawie. Wyróżnienie przyznano na podstawie poziomu zadowolenia gości - prawdziwych obieżyświatów, który widzieli już wiele hoteli, ale właśnie nasz Sheraton najbardziej przypadł im do gustu. Dyrekcja wyróżnionego hotelu poszła za ciosem i od nowego roku zaopatrzyła każdy ze 144 pokoi dodatkowo w zestawy do parzenia kawy i herbaty, odnowiła wnętrza i zamontowała ekstra oświetlenie.
MK

Radek chce być psem Pluto?
na świecie&lt;/&gt;<br>Ten stołeczny pięciogwiazdkowy hotel góruje nad swymi "kolegami" z innych miejsc świata - tak uznały władze firmy Starwood, właściciela sieci hoteli, i nadały warszawskimu Sheratonowi tytuł "Hotelu Roku".<br>17 stycznia w Phoenix w Arizonie odbyła się specjalna konferencja w tej sprawie. Wyróżnienie przyznano na podstawie poziomu zadowolenia gości - prawdziwych obieżyświatów, który widzieli już wiele hoteli, ale właśnie nasz Sheraton najbardziej przypadł im do gustu. Dyrekcja wyróżnionego hotelu poszła za ciosem i od nowego roku zaopatrzyła każdy ze 144 pokoi dodatkowo w zestawy do parzenia kawy i herbaty, odnowiła wnętrza i zamontowała ekstra oświetlenie.<br>&lt;au&gt;MK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Radek chce być psem Pluto?&lt;/&gt;<br>Aż
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego