Nr: 01.19 (15)
może i na wygraną. W końcówce meczu obrońca Tottenhamu Doherty odbił piłkę ręką w polu karnym. Jak można było tego nie zauważyć?! - denerwował się Houllier po obejrzeniu telewizyjnych powtórek tej sytuacji.
Francuz był zły, bo w pierwszej połowie meczu Rennie podyktował karnego dla "Kogutów". Zastępujący Dudka Paul Jones nie zdołał obronić strzału Robbiego Keane'a.
Wściekłość Houlliera to było jednak nic w porównaniu z tym, co odczuwał menedżer Manchesteru United, sir Alex Ferguson. Lider Premiership przegrał 0:1 z ostatnim w tabeli Wolverhampton.
ASZ

Nie tyko Kucharski
Ateny
Bramki w 17. kolejce ligi greckiej zdobyło trzech Polaków. Obok gola Cezarego Kucharskiego dla
może i na wygraną. W końcówce meczu obrońca Tottenhamu Doherty odbił piłkę ręką w polu karnym. Jak można było tego nie zauważyć?!&lt;/&gt; - denerwował się Houllier po obejrzeniu telewizyjnych powtórek tej sytuacji.<br>Francuz był zły, bo w pierwszej połowie meczu Rennie podyktował karnego dla "Kogutów". Zastępujący Dudka Paul Jones nie zdołał obronić strzału Robbiego Keane'a.<br>Wściekłość Houlliera to było jednak nic w porównaniu z tym, co odczuwał menedżer Manchesteru United, sir Alex Ferguson. Lider Premiership przegrał 0:1 z ostatnim w tabeli Wolverhampton.<br>&lt;au&gt;ASZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Nie tyko Kucharski&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Ateny&lt;/&gt;<br>Bramki w 17. kolejce ligi greckiej zdobyło trzech Polaków. Obok gola Cezarego Kucharskiego dla