Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 02.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
SLD: "Bez względu na okoliczności jesteśmy z Tobą. Solidaryzujemy się też z Tobą w staraniach o udowodnienie, że nie wolno bezkarnie odbierać człowiekowi honoru".
ika


Czy surowe kary spowodują, że nikt przy zdrowych zmysłach nie usiądzie za kierownicą po kielichu?
Od kierownicy do więzienia

Bat na pijanych kierowców - tak drogówka ocenia projekt zaostrzający kary za jazdę "po kielichu". Kiedy nowelizacja wejdzie w życie, przestępstwem będzie samo kierowanie w stanie nietrzeźwości lub odurzenia narkotykami - nawet bez spowodowania wypadku będzie można trafić do więzienia.

Zaostrzenie kar dla pijanych kierowców popierają posłowie ze wszystkich klubów, projekt podoba się także policji.
- W obecnej sytuacji rozwiązanie
SLD: "Bez względu na okoliczności jesteśmy z Tobą. Solidaryzujemy się też z Tobą w staraniach o udowodnienie, że nie wolno bezkarnie odbierać człowiekowi honoru".&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;ika&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Czy surowe kary spowodują, że nikt przy zdrowych zmysłach nie usiądzie za kierownicą po kielichu?&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Od kierownicy do więzienia&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Bat na pijanych kierowców - tak drogówka ocenia projekt zaostrzający kary za jazdę "po kielichu". Kiedy nowelizacja wejdzie w życie, przestępstwem będzie samo kierowanie w stanie nietrzeźwości lub odurzenia narkotykami - nawet bez spowodowania wypadku będzie można trafić do więzienia.&lt;/&gt;<br><br>Zaostrzenie kar dla pijanych kierowców popierają posłowie ze wszystkich klubów, projekt podoba się także policji. <br>- W obecnej sytuacji rozwiązanie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego