Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
nie doprowadzą. Nie kwestionuję fachowości trenera Stanisłąwa Fijarczyka, ale całe to towarzystwo potrzebuje twardej ręki.
Kto może zastąpić obecnego trenera Polonii? Chęć ma zapewne Adam Boros, chociaż o tym nie mówi. Potrafił już dwukrotnie w trudnych momentach pomóc drużynie. Wolny będzie już niedługo Adam Fedoruk, trener MGKS Tolkmicko. Decyzja leży oczywiście w rękach działaczy, którzy czekają na wynik meczu w Korszach.
jp

W Działdowie 0 : 2 (0:1)
To już jest problem, kolejny słaby mecz Polonii Pasłęk i strata punktów. Gospodarze objęli prowadzenie w 20 minucie meczu po strzale Łukaszewskiego. W 80 minucie Kaczorowski ustalił wynik na 2:0 dla Startu
nie doprowadzą. Nie kwestionuję fachowości trenera Stanisłąwa Fijarczyka, ale całe to towarzystwo potrzebuje twardej ręki. <br>Kto może zastąpić obecnego trenera Polonii? Chęć ma zapewne Adam Boros, chociaż o tym nie mówi. Potrafił już dwukrotnie w trudnych momentach pomóc drużynie. Wolny będzie już niedługo Adam Fedoruk, trener MGKS Tolkmicko. Decyzja leży oczywiście w rękach działaczy, którzy czekają na wynik meczu w Korszach.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;W Działdowie 0 : 2 (0:1)&lt;/&gt;<br>To już jest problem, kolejny słaby mecz Polonii Pasłęk i strata punktów. Gospodarze objęli prowadzenie w 20 minucie meczu po strzale Łukaszewskiego. W 80 minucie Kaczorowski ustalił wynik na 2:0 dla Startu