Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1995
Kościół katolicki dysponował własnym serwisem agencyjnym, 1 dziennikiem, 10 tygodnikami,11 dwutygodnikami, 78 miesięcznikami, 46 stacjami diecezjalnymi z 56 częstotliwościami, Radiem Maryja, pozwoleniem na telewizję Niepokalanów itd. Dane te przypomniała "Trybuna". Dodajmy do tego redakcje programów religijnych w każdej telewizji (nie wiem, czy to prawda, ale podobno p. Czarnecki dalej odpłatnie dba o morale "Polsatu") oraz stałą obecność osób duchownych na łamach niemalże całej ukazującej się u nas prasy. Wywiad z prymasem Glempem to marzenie wielu naczelnych. Ratujących się w potrzebie biskupami. A jak już całkiem jest kiepsko - musi wystarczyć prosty prałat.

Dyskryminacja? Jeśli chodzi o cytaty - pierwsze miejsce dawno już
Kościół katolicki dysponował własnym serwisem agencyjnym, 1 dziennikiem, 10 tygodnikami,11 dwutygodnikami, 78 miesięcznikami, 46 stacjami diecezjalnymi z 56 częstotliwościami, Radiem Maryja, pozwoleniem na telewizję Niepokalanów itd. Dane te przypomniała "Trybuna". Dodajmy do tego redakcje programów religijnych w każdej telewizji (nie wiem, czy to prawda, ale podobno p. Czarnecki dalej odpłatnie dba o morale "Polsatu") oraz stałą obecność osób duchownych na łamach niemalże całej ukazującej się u nas prasy. Wywiad z prymasem Glempem to marzenie wielu naczelnych. Ratujących się w potrzebie biskupami. A jak już całkiem jest kiepsko - musi wystarczyć prosty prałat.<br><br>Dyskryminacja? Jeśli chodzi o cytaty - pierwsze miejsce dawno już
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!