Typ tekstu: Książka
Autor: Mac Jerzy Sławomir
Tytuł: Tajemnica Amwaya
Rok: 1998
podróży, lansując system time sharing - wykup udziałów w pensjonatach i hotelach w odległych zakątkach świata, bądź seat sharing - wykup miejsc w samolotach na dowolne trasy, przy czym z jednych i drugich można skorzystać pod warunkiem, że zwerbuje się następnych gości i pasażerów. Stosują też inventory loading - określenie również nie mające odpowiednika polskiego. Polega to na wymuszeniu zakupu dużej ilości produktów danej firmy - np. za tysiąc dolarów - by dostać się do sieci. Ten system najbardziej przypomina sprzedaż bezpośrednią. Różni się jednak od niej wartością "biletu wstępu" i tym, że kasa nie zwraca pieniędzy.
Piramidy naśladujące system marketingu sieciowego nie kryją zresztą, że
podróży, lansując system time sharing - wykup udziałów w pensjonatach i hotelach w odległych zakątkach świata, bądź seat sharing - wykup miejsc w samolotach na dowolne trasy, przy czym z jednych i drugich można skorzystać pod warunkiem, że zwerbuje się następnych gości i pasażerów. Stosują też inventory loading - określenie również nie mające odpowiednika polskiego. Polega to na wymuszeniu zakupu dużej ilości produktów danej firmy - np. za tysiąc dolarów - by dostać się do sieci. Ten system najbardziej przypomina sprzedaż bezpośrednią. Różni się jednak od niej wartością "biletu wstępu" i tym, że kasa nie zwraca pieniędzy.<br>Piramidy naśladujące system marketingu sieciowego nie kryją zresztą, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!