Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 31
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
powinna być środowiskiem, miejscem wymiany zdań, wypełniać czarne dziury i przeprowadzać analizę sytuacji lokalnej. Gazeta powinna przyciągać atmosferą rzeczywistego dialogu.
Cenne jest publikowanie w "Tygodniku" wspomnień o tym, jak się tworzyła kultura lokalna, chociaż uważam, że powinny one być trochę doszlifowane. Zdarza się, że są przegadane i brakuje w nich odwagi w ocenie danego zjawiska. Na przykład trzeba było czarno na białym napisać, dlaczego nasi sportowcy nie wyjeżdżali za granicę.
Macie ogromną rolę do spełnienia. Zakopane jest oczkiem w głowie i głos "Tygodnika" powinien się liczyć w ogólnopolskiej dyskusji, wpływać na formowanie opinii. Może przydałyby się dobre wywiady.
Najważniejsze jednak jest
powinna być środowiskiem, miejscem wymiany zdań, wypełniać czarne dziury i przeprowadzać analizę sytuacji lokalnej. Gazeta powinna przyciągać atmosferą rzeczywistego dialogu.<br>Cenne jest publikowanie w "Tygodniku" wspomnień o tym, jak się tworzyła kultura lokalna, chociaż uważam, że powinny one być trochę doszlifowane. Zdarza się, że są przegadane i brakuje w nich odwagi w ocenie danego zjawiska. Na przykład trzeba było czarno na białym napisać, dlaczego nasi sportowcy nie wyjeżdżali za granicę.<br>Macie ogromną rolę do spełnienia. Zakopane jest oczkiem w głowie i głos "Tygodnika" powinien się liczyć w ogólnopolskiej dyskusji, wpływać na formowanie opinii. Może przydałyby się dobre wywiady.<br>Najważniejsze jednak jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego