Typ tekstu: Prasa
Autor: Łotysz Stanisław
Tytuł: Brukowiec Ochlański
Miejsce wydania: Ochla
Rok: 2003
ale jakoś nikt nie kwapi się tego zgłosić. Zresztą, policja doskonale zna jego adres, dziwi trochę, że dotąd tam nie zawitali.
I pomyśleć, że ledwie tydzień przed tymi wydarzeniami złodzieje obrobili szkołę podstawową w Świdnicy. Tam łupem padły komputery.
Kto wie, może ktoś kompletuje pomoce dydaktyczne i wkrótce gdzieś w okolicy otwarta zostanie "Pierwsza Powszechna Szkoła Złodziejstwa im. P..." aha! Myśleliście, że się rozpędzę i napiszę, to co ludzie wiedzą ale nikomu nie mówią?
22.02.2001
Z ostatniej chwili....
Życie dopisało policyjnymi łapkami szczęśliwy epilog tej sprawy. Aresztowano, a przynajmniej zatrzymano... no , w każdym razie zamknięto na razie trzech opryszków
ale jakoś nikt nie kwapi się tego zgłosić. Zresztą, policja doskonale zna jego adres, dziwi trochę, że dotąd tam nie zawitali. <br>I pomyśleć, że ledwie tydzień przed tymi wydarzeniami złodzieje obrobili szkołę podstawową w Świdnicy. Tam łupem padły komputery.<br>Kto wie, może ktoś kompletuje pomoce dydaktyczne i wkrótce gdzieś w okolicy otwarta zostanie "Pierwsza Powszechna Szkoła Złodziejstwa im. P..." aha! Myśleliście, że się rozpędzę i napiszę, to co ludzie wiedzą ale nikomu nie mówią? <br>22.02.2001<br>Z ostatniej chwili....<br>Życie dopisało policyjnymi łapkami szczęśliwy epilog tej sprawy. Aresztowano, a przynajmniej zatrzymano... no , w każdym razie zamknięto na razie trzech opryszków
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego