Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 18/05
Rok: 2001
cały mecz, ale goście wygrali 2:0 po golach Ryszarda Czerwca i Macieja Żurawskiego, a mogli i powinni wyżej. Tomasz Frankowski nie wykorzystał dwóch doskonałych okazji. Trzy dni później, 2 maja odbyły się derby Warszawy, Legia - Polonia. 12 tys. kibiców, mało emocji i tylko jeden gol.

Legia nie jest w olśniewającej
formie, co potwierdziła przegrywając 1:2 ze słabiutkim Stomilem. Polonia ma jeszcze iluzoryczne szanse nawet na wicemistrzostwo Polski po wygranej z Zagłębiem Lubin 2: 0. O meczu z 5 maja można powiedzieć po prostu tyle, że w pierwszej połowie (gole Dziewickiego i Bykowskiego) był słaby, a w drugiej... jeszcze gorszy
cały mecz, ale goście wygrali 2:0 po golach Ryszarda Czerwca i Macieja Żurawskiego, a mogli i powinni wyżej. Tomasz Frankowski nie wykorzystał dwóch doskonałych okazji. Trzy dni później, 2 maja odbyły się derby Warszawy, Legia - Polonia. 12 tys. kibiców, mało emocji i tylko jeden gol.<br><br>Legia nie jest w olśniewającej<br> formie, co potwierdziła przegrywając 1:2 ze słabiutkim Stomilem. Polonia ma jeszcze iluzoryczne szanse nawet na wicemistrzostwo Polski po wygranej z Zagłębiem Lubin 2: 0. O meczu z 5 maja można powiedzieć po prostu tyle, że w pierwszej połowie (gole Dziewickiego i Bykowskiego) był słaby, a w drugiej... jeszcze gorszy