Typ tekstu: Książka
Autor: Dudczak Andrzej
Tytuł: Koparki. Teoria i projektowanie
Rok: 2000
widoczność kategorii II. Odpowiada ona widzeniu otoczenia koparki z boku maszyny przez operatora, który musi w tym celu wykonywać ruchy głową i tułowiem.
W bocznym polu widzenia do przodu z prawej strony koparki, dla koparek małych, wymagana jest widoczność kategorii III. Odpowiada ona widzeniu otoczenia koparki z boku maszyny przez operatora, który musi w tym celu wykonywać ruchy głową i tułowiem. W polu tym widoczność jest zaliczona do kategorii III wówczas, gdy występuje w nim więcej niż jeden cień, któremu odpowiada długość cięciwy na kontrolnym okręgu widoczności mniejsza lub równa 5500 mm.
Omówione wymagania są przedstawione na rys. 15.19, rys
widoczność kategorii II. Odpowiada ona widzeniu otoczenia koparki z boku maszyny przez operatora, który musi w tym celu wykonywać ruchy głową i tułowiem.<br>W bocznym polu widzenia do przodu z prawej strony koparki, dla koparek małych, wymagana jest widoczność kategorii III. Odpowiada ona widzeniu otoczenia koparki z boku maszyny przez operatora, który musi w tym celu wykonywać ruchy głową i tułowiem. W polu tym widoczność jest zaliczona do kategorii III wówczas, gdy występuje w nim więcej niż jeden cień, któremu odpowiada długość cięciwy na kontrolnym okręgu widoczności mniejsza lub równa 5500 mm.<br>Omówione wymagania są przedstawione na rys. 15.19, rys
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego