Typ tekstu: Książka
Autor: Pinkwart Maciej
Tytuł: Zakopane i Tatry
Rok: 1992
się z nartostradą z Hali Gąsienicowej. Skręcamy w prawo i nieco stromiej, skrajem wąwozu zjeżdżamy do Kuźnic. Po drodze kilka niezbyt ostrych zakrętów. Ten ostatni odcinek jest bardzo uczęszczany i zwłaszcza z końcem sezonu może być albo zasypany szpilkami świerkowymi, albo wręcz pozbawiony śniegu. Należy uważać także na prowadzone nie opodal prace leśne: robotnicy TPN często składują tuż przy nartostradzie wyrąbane drewno.

11 e. Hala Gąsienicowa

Długość trasy ogółem ok. 9700 m (z czego kocioł - 1200 m i nartostrada 8,5 km), różnica poziomów ogółem 940 m (w kotle 350 m, na nartostradzie - 590 m).

Popularna i może najprzyjemniejsza trasa narciarska
się z nartostradą z Hali Gąsienicowej. Skręcamy w prawo i nieco stromiej, skrajem wąwozu zjeżdżamy do Kuźnic. Po drodze kilka niezbyt ostrych zakrętów. Ten ostatni odcinek jest bardzo uczęszczany i zwłaszcza z końcem sezonu może być albo zasypany szpilkami świerkowymi, albo wręcz pozbawiony śniegu. Należy uważać także na prowadzone nie opodal prace leśne: robotnicy TPN często składują tuż przy nartostradzie wyrąbane drewno. <br><br>&lt;tit&gt;11 e. Hala Gąsienicowa&lt;/&gt;<br><br> Długość trasy ogółem ok. 9700 m (z czego kocioł - 1200 m i nartostrada 8,5 km), różnica poziomów ogółem 940 m (w kotle 350 m, na nartostradzie - 590 m).<br><br> Popularna i może najprzyjemniejsza trasa narciarska
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego